Gryphon

Společnost Gryphon Audio Designs založil Flemming E. Rasmussen, aby naplnil jeho celoživotní sen – přenést podstatu zážitku z živé hudby do domácího prostředí.

Blízký vztah s hudebním světem Rasmussen navázal již během studia malířství a grafiky, kdy navrhoval obaly LP desek a koncertních plakátů pro řadu významných dánských hudebníků. Později založil společnost 2R Marketing, jež se zakrátko stala předním dánským dovozcem High End audio techniky. V roce 1995 byla založena společnost Gryphon Audio Designs jako odnož 2R Marketing. První produkt, dnes již legendární Gryphon Head Amp, vzešel ze soukromého projektu F. E. Rasmussena a byl velmi kladně o hodnocen odborným tiskem. V roce 1993 Rasmussen opouští podnikání v oblasti dovozu, aby se mohl plně věnovat vývoji techniky vlastní.

Gryphon Audio Designs bezprostředně poté dosahuje celosvětového uznání za prvotřídní kvalitu, intuitivní ergonomii a vyjímečnou krásu předzesilovačů a výkonových zesilovačů. Umělecké zázemí pana Rasmussena propůjčuje všem výrobkům Gryphon charakteristický vzhled vycházející z obvodové konstrukce a uživatelského rozhraní a dochází tak k opravdu jedinečnému spojení formy a funkce.
^
© RP AUDIO 2018     Aktuality
Ceníky
Recenze výrobků
Obchodní podmínky
info@rpaudio.cz
 
 
 
+420 596 110 872
+420 737 366 831