Produkty

Audionet

Kultura je přirozená vlastnost člověka a umění je jednou z forem jejího vyjádření. Obohacuje náš život, dává nám smysl. Čím by ale byl orchestr bez nástrojů, nebo malíř bez štětce a barev? Může existovat umění bez použití technologie?

Vizí společnosti Audionet je zprostředkovat maximálně přímý přístup k hudbě a filmu. Prezentovat umění opravdově, nechat Vás zapomenout, že zvuk a obraz jsou reprodukovány stroji. Lidské smysly jsou schopny poskytovat neobyčejné informace, pokud jim to dovolíme. Jsou neomylnými soudci a nejtvrdšími kritiky, kterým čelíme. Společnost Audionet má ambice oslovit a svádět všechny vaše smysly ohromujícím zvukovým a vizuálním výkonem, kdy výsledkem bude pocit neskonalého štěstí.

Přístroje a systémy Audionet, vymyšleny a vyvinuty na základě vědecké inspirace profesionálních technologických umělců s vášní ke kulturnímu poslechu hudby. Tyto výjimečné produkty garantují inspirující hudební požitek majíci vynikající reputaci mezi znalci po celém světě. Veškeré produkty Audionet jsou vyrobeny ručně, kus po kuse v německém městě Bochum zkušeným personálem, který kombinuje krajní preciznost s  hluboko zakořeněným nadšením.

Povrchní znalost přístrojů nemůže zhodnotit a nahradit výjimečný zážitek, který od nich obdržíte pokud některý z nich vlastníte. Celá řada prestižních ocenění po celém světě dokazuje skutečnost, kolik lidí nechce zmeškat tuto zkušenost...
^
© RP AUDIO 2018     Aktuality
Ceníky
Recenze výrobků
Obchodní podmínky
info@rpaudio.cz
 
 
 
+420 596 110 872
+420 737 366 831