Produkty

Soulution

Soulution je obchodní značka společnosti Spemot AG pro oblast audio. Zkušenosti vývojového týmu ve vývoji zařízení, stejně jako výrobní know-how pro vysoce kvalitní výrobky jsou uplatněny v oblasti audio při výrobě Soulution produktů.
Pro dosažení přirozené a transparentní hudební reprodukce bylo zapotřebí následovat zásadně nové cesty, co se týče technologie zesilovačů a zacházení s daty digitálních zvukových nosičů.

Filozofie
Zachování čistoty zvuku se všemi nuancemi a detaily - to je výzva, kterou musí prémiové hifi komponenty zvládnout. Vývojový tým je přesvědčen, že nádherný zvuk hudby nepotřebuje žádné umělé obohacení, že hudební signál musí projít každým hifi komponentem bez sebemenšího poskvrnění. Krédem opravdu věrné reprodukce bylo vždy: „Nic nepřidávat a nic neubírat“. To co se zdá být snadné je ve skutečnosti nesnadná a dlouhá cesta, než se hifi komponent přiblíží k ideální a přirozené hudební reprodukci. Dlouhá cesta, než začne sloužit hudbě, místo impozantní a okázalé vlastní konstrukce a vzhledu, než získá naprostou kontrolu nad hudební reprodukcí bez zkreslení vlastní magii.
Pro přirozenou hudební reprodukci je pokročilá technologie bezpodmínečně nutná, ale tím to nekončí. Hifi komponenty opět nemusí svévolně ovlivnit hudbu svými nedostatky, protože skutečný poslech hudby je smyslová záležitost, emocionální ohňostroj, kde technika je druhořadého významu, která je jen našim nástroje m pro pochopení přirozeného zvuku.

Design
Šasi přístroje je nedílnou součástí celkového technického návrhu. Je například zodpovědné za chlazení (výkonový zesilovač 710 má v klidu spotřebu 200 W), redukci vlivu mikrofoničnosti a ochranu proti elektromagnetickým vlivům. Nicméně hmotnost 100 kg si sama říká o mechanicky stabilní konstrukci.
Díky svým rozměrům není praktické zesilovač skrývat před zraky posluchače, což se často stává, ale měl by být vhodným doplňkem interiéru. Tento požadavek vedl k odstranění ostrých žeber chladičů a viditelných spojů pomocí šroubů. Jinými slovy, zesilovač by měl být integrován do interiéru jako celek, ne jen čelní panel…
Design přístroje zdůrazní Hi-Fi krédo: „Nic nepřidávat a nic neubírat“.
Zásluhou respektování těchto požadavků design studiem Greutmann Bolzern zesilovač Soulution obdržel mezinárodní cenu „red dot design award 2006“ a byl nominován pro exkluzivní cenu „Designprice 2007“ v Německu.
^
© RP AUDIO 2018     Aktuality
Ceníky
Recenze výrobků
Obchodní podmínky
info@rpaudio.cz
 
 
 
+420 596 110 872
+420 737 366 831