Produkty

Soulution 750 PHONO

Série 7 Soulution 750 PHONO
Série 7 Soulution 750 PHONO
Série 7 Soulution 750 PHONO

Dokonalý přenoskový předzesilovač

Klíčové vlastnosti
3 vstupy MC nebo MM (nesymetrické)
nastavení impedance pro každý vstup
dvě úrovně zesílení
funkce mute
hornopropustní filtr (RIAA/IEC)
bandwith limitation
symetrické a nesymetrické výstupy
ochrana proti zkratu a přepětí
systém LINK

Filozofie
Vývoj přenoskových předzesilovačů s nízkým šumem a zkreslením je jednou z největších výzev konstruktérů zesilovačů. Zásluhou velmi vysokého činitele zesílení u takového výrobku vyžaduje nejnižší úroveň hluku na vstupu zesilovače, který může dramaticky snížit zvukovou kvalitu. Promyšlené a precizní obvodové řešení potlačí veškeré potenciální zdroje hluku, to je klíč pro optimální zvukový výkon přenoskové předzesilovače.
Minimální zkreslení, optimální separace kanálů a dokonalá linearita jsou požadavky na všechny části obvodů při návrhu nejmodernějších přenoskových předzesilovačů.

Blokové schéma a vnitřní uspořádání
Přenoskový předzesilovač pro gramofonovou přenosku Soulution 750 není vybaven na své základní desce napájecím zdrojem. Může být napájen buď špičkovým napájecím zdrojem předzesilovače 720/721 nebo externím napájecím zdrojem 750PSU. Potenciální interference z napájení do audio signálu je tak potlačena.
Vstupní obvody, stejně jako výstupní a samotný předzesilovač jsou umístěny na jedné desce plošných spojů pro oba kanály. Sází se na nejkratší signálové cesty a optimální rozvod energie, za účelem získat nejlepší výsledek odstupu signálu od šumu. Samotné zesílení je navrženo jako dva separátní moduly. Tato konstrukce garantuje nejlepší odstup mezi kanály a precizní zesílení. Rozvod napájecí energie je zajištěn pomocí masivních měděných kolejnic.

Phono-Modul (Equalizer)
Vývoj a konstrukce ideálního přenoskového předzesilovače je výzvou pro každého tvůrce audio zařízení vysoké třídy. Zesílení až do hladiny 80 dB (schopnost 10000 násobně zesílit slabé signály) s fázovou přesností, zejména zpracování vysokých kmitočtů při kompenzaci podle křivky RIAA-IEC. Toto je jen možné s vícestupňovou koncepcí zesílení v kombinaci se součástkovou základnou nejvyšší kvality.

Výstupní obvody
Výstupní obvody jsou optimalizovány pro rychlost, preciznost a dostatečnou proudovou rezervu. Zásluhou nízké výstupní impedance 10ohm a práce ve třídě A (40mA klidový proud) je výstup předzesilovače stabilní s každou zátěži bez vlivu dlouhých kabelových spojů.
Zásluhou širokého frekvenčního rozsahu do 1 MHz (-3 dB) - vnitřně jsou obvody schopny pracovat až do kmitočtu 40 MHz - jsou všechny detaily hudby reprodukovány přirozeně. Reprodukce dostává opravdu třírozměrný holografický obraz (kvalitní záznam je nezbytným předpokladem). Výkon výstupních obvodů zajistí, že všechny tyto detaily jsou opravdu přeneseny k vašemu předzesilovači bez kabelových ztrát.

Zdroj napájení
Přenoskový předzesilovač pro gramofonovou přenosku Soulution 750 není vybaven na své základní desce napájecím zdrojem. Může být napájen buď špičkovým napájecím zdrojem předzesilovače 720/721 nebo externím napájecím zdrojem 750PSU. Potenciální interference z napájení do audio signálu je tak potlačena.

THD + N
<0.006 %
Rychlost přeběhu
400 ns
Separace kanálů
>60 dB
Vstupní impedance
Doladitelná
Výstupní impedance
10 Ω
Kmitočtový rozsah
DC-100 kHz
Odstup signál/šum
>100 dB
Spotřeba
Standby <0.5 W, 19 W
Rozměry (V x Š x H)
117 x 480 x 450 mm
Cena
445 000 Kč
ceník Soulution

— SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY —
^
© RP AUDIO 2018     Aktuality
Ceníky
Recenze výrobků
Obchodní podmínky
info@rpaudio.cz
 
 
 
+420 596 110 872
+420 737 366 831